Puszatek.pl

flesz

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 11 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Józefów (k. Legionowa)
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 608 315 461

Flesz przebywa w hoteliku dla zwierząt. FLESZ mieszkał w schronisku od wakacji 2010r. Wiosną 2014 pojawiła się długo wyczekiwana nadzieja na dom. Była równie piękna, co krucha ... szczegóły na wydarzeniu Flesza https://www.facebook.com/events/301520750004793/?fref=ts Dzisiaj Flesz mieszka w hoteliku Psi Gaj http://www.psigaj.pl/ Czeka na Człowieka, który pokocha Flesza takim, jaki jest i zbierze go do Prawdziwego Domu na zawsze. Podejrzewamy, że Flesz w swoim życiu przeżył już piekło :( Świadczą o tym przynajmniej blizna na wardze, świadczyło jego zachowanie po przyjęciu do schroniska i asekuracyjna postawa. Teraz jednak to nie ten sam pies. Paradoksalnie schronisko obudziło w nim radość, ufność do człowieka. Choć nie do każdego. Niestety wciąż nie udało się znaleźć domu na dobre i na złe. A Flesz tak bardzo potrzebuje ciepła, życzliwości, poczucia bezpieczeństwa. Jednocześnie potrafi obdarzyć wzruszająca sympatią i lojalnością. W schronisku cieszył się już na sam widok wolontariuszy, a wejście do jego boksu wywoływało prawdziwą eksplozją radości :) Szelki i smycz niemal sam wyciągał z wolontariackiego plecaka. W lesie cieszyły go wszelkie ciekawe doznania. Ale na psy spotkane na trasie reagował rozmaicie. Za to cały czas utrzymywał kontakt z człowiekiem :) W styczniu 2014 Flesz pozwolił nam poznać kolejne swoje niezwykłe umiejętności: Bez problemu jeździ samochodem. Nie ciągnie smyczy a podczas ponad 2 godzinnego łażenia po miejskim osiedlu wśród spacerujących psiaków zachowywał się wzorowo :) Chodził przy w miarę ruchliwej ulicy i zachowywał się jak pies który robi to nie pierwszy raz. Wydaje się, że Flesz może śmiało zamieszkać w mieście ... no!, może nie w centrum ;) Pewna wolontariuszka tak o nim napisała: "Jest wspaniały! zauroczył mnie dziś sobą!" Flesz ma pewnie około 5-6 lat. I WCIĄŻ WRĘCZ ROZPACZLIWIE POTRZEBUJE MIŁOŚCI ... Zapraszamy na wydarzenie Flesza: https://www.facebook.com/events/301520750004793/?fref=ts Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Daria: 608-388-650.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

kres_photo

KresMiasto: Słupsk

Mam na imię Kres. I co z tego, że mam 14 lat jak... "każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam. Za to, że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam. Każdego dnia nadajesz memu życiu nowy sens, z tobą mogę iść po jego Kres." Mesajah Kresiu to duży szczeniak, który jest niezwykle radosny i pomimo czasu spędzonego w schronisku jego pyszczek jest zawsze „uśmiechnięty”. Jest on pełen energii, a każdy spacer sprawia mu ogromną radość. Na smyczy potrafi chodzić wzorowo, a puszczony wolno pilnuje się opiekuna. To także ogromny pieszczoch! Przy każdej możliwej okazji garnie się człowiekowi na kolana i zaczepia go, aby ten go głaskał. Wobec osób których zna, jest jeszcze bardziej wylewny i obdarza je całą miłością, którą w sobie ma. Kres gdy zostaje sam, grzecznie się kładzie, więc prawdopodobnie nie sprawiałby kłopotów zostawiony sam w domu. Jest on tolerancyjny wobec innych zwierząt, choć w momentach zazdrości potrafi pokazać swoją siłę. Nie sprawia on także problemów przy pielęgnacji, bez najmniejszego problemu można go wykąpać i wyczesać. Niestety, ten mały rudzielec zmaga się z niewydolnością wątroby. Choroba ta nie wymaga skomplikowanego i kosztownego leczenia, jednakże należy podawać mu specjalistyczną karmę Hepatic. Kres to idealny pies dla osoby starszej, jak i dla rodziny z dziećmi. Nie nadaje się on jednak na podwórko, dlatego warunkiem adopcji jest zapewnienie, że będzie on przebywał w mieszkaniu. Nie pozwólmy, aby ten radosny psiak spędził ostatnie lata życia za kratami. Jest to pies, który zasługuje na swój ciepły kąt w domu i właściciela, którego będzie mógł kochać tak mocno jak tylko potrafi. Nie pozwólmy mu stracić nadziei! Kresiu marzy o tym, żebyś go zabrał do siebie i stał się jego przyjacielem. Kres został zachipowany, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Kresa zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerami telefonu: 59 842 29 59 lub 601 989 535 Wszystkie osoby które chciałby także pomóc Kresiowi, zachęcamy do zakupu karmy Hepatic.
PłećON Wiek14 lat Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.