Puszatek.pl

misiek

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 12 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Józefów (k. Legionowa)
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 608 315 461

Przyszedł na świat w 2008 roku. Od urodzenia jest niechciany. Gdyby nie znalazł się na Strużańskiej 15, pewnie zginąłby anonimowo, jak tysiące szczeniąt w Polsce. Ale Misiek przeżył i wychował się w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Tutaj nauczył się unikać kontaktu z ludźmi. Ale potrafi żyć w niezłych relacjach z innymi psami. Od kiedy znany jest wolontariuszom, zawsze dzielił wspólną przestrzeń z suczkami, kiedyś również z psami. Wspólną monotonną betonową przestrzeń. Wiele miesięcy mieszkał w sektorze B. W boksie razem z Babcią Świnką, Punią i Endo. Gdy tylko furtka boksu otwierała się, "wypadałaa" z niego całkiem radosna gromadka :) Zwłaszcza, gdy pojawiało się nieopodal "źródło smakołyków" ;) Poza tym ten wybieg, to najbardziej ekscytujące miejsce w ich życiu. A przecież to tylko beton, piach, pręty, jakaś buda ... Przyjdź kiedyś do nich. A zobaczysz, że wychowankowie tego samego schroniska, choć wszyscy są nieufni, to każde z nich zachowuje się kompletnie inaczej. Misiek, na przykład, wciąż "tańczy" i biega. I tam, i z powrotem. Smakołyki próbuje chwytać najszybciej jak potrafi. W locie. I chciałby, i boi się ... I tak od lat ... Tylko kufa coraz bardziej szpakowata ... Czy warto ich odwiedzać ?? Jasne ! Można odmienić ich życie, nawet jeśli mają spędzić je w schronisku. Przecież wiele z bezdomnych nieufnych psów dożyje swoich dni właśnie za kratami. Od nas zależy, jakie będzie to ich życie. Misiek jest średniej wielkości biało-czarnym kundlem. Jest wykastrowany. Czy kiedyś zaufa ludziom? Wiele od nas zależy ... Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Kontakt dla osób które zechcą odwiedzić Miśka wychowanego w schronisku: wolontariuszka Agnieszka 504 720 956 wolontariuszka Ania - clio255@wp.pl, 698 307 526 wolontariuszka Dorota - dorotabujwid@wp.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

karelka_photo

KarelkaMiasto: Gdynia

Karelka to sunia powyżej średniej wielkości o bardzo oryginalnej urodzie. Trafiła do naszego schroniska po tym, jak inspektorzy OTOZ Animals zabrali ją z bardzo złych warunków bytowych. Karelka całe swoje życie spędziła uwiązana do łańcucha, była wychudzona, zaniedbana i sparaliżowana strachem przed nami oraz miejscem, w którym się znalazła. Do ludzi wciąż jest bardzo nieśmiała, ale łagodna i delikatna. Młodzieńczy czas Karelki został już zmarnowany, jednak wierzymy, że sunia nadrobi lata w cierpieniu i smutku poznając świat na nowo u boku kochającego człowieka. Jaka jest ta urocza sunia? Bardzo nieśmiała, delikatna, wycofana. Potrzebuje sporo czasu zanim komuś zaufa, jednak gdy tak się stanie jest przepełniona miłością do człowieka. Nie do końca jeszcze ufa, że zupełnie nic jej nie grozi, ale małymi krokami zachowanie Karelki się zmienia. Szukamy dla psiny wrażliwego człowieka, który będzie chciał kontynuować pracę z psinką w sprzyjających, domowych warunkach oraz dla którego obserwowanie przemiany Karelki w szczęśliwego psa będzie radością oraz ogromną satysfakcją. Karelka akceptuje towarzystwo innych psiaków. Nie wiemy jak sunia reaguje na koty. Nie polecamy do domu w którym są małe dzieci ze względu na stan psychiczny suni, ze starszymi dziećmi, które wiedzą jak zachować się do psiaka- nie powinno być problemu. Podaruj dom Karelce ! Zyskasz wspaniałego czworonożnego przyjaciela.
PłećONA Wiek8 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.