Puszatek.pl

devon

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 8 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Tczew
  • TELEFON 58... Pokaż numer telefonu 58 531 96 56

Devon to piękny, duży i dostojny owczarkowaty psiak. Choć wiekiem jest już dojrzałym, starszym panem to momentami przypomina krnąbrnego szczeniaka. Devon ma mnóstwo energii, która rozpiera go od środka. Uwielbia ludzi i bardzo chętnie łapie kontakt z każdą nowo poznaną osobą. Względem swojego opiekuna jest uległy i oddany, wpatrzony w niego niczym w obrazek. Nie znamy jego historii i nie wiemy dlaczego tak fajny psiak stracił dach nad głową. Devon jest psem czujnym i odważnym, w mgnieniu oka poinformuje swoją rodzinę o zbliżającym się gościu. Za innymi psami nie przepada, dlatego najlepiej aby był jedynym psiakiem w nowym domu. Idealnie odnajdzie się w roli przyjaciela stróża, gdzie będzie miał własne podwórko i kochającą rodzinę u boku. Przez brak delikatności i wyczucia nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi. Potrzebuje silnego przewodnika, który poprowadzi Devona przez nowy etap w życiu a jednocześnie zapanuje nad jego szaleńczym zapałem. Devon przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie. Numer ewidencyjny w schronisku: 96/19 Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: tel. 58 531 96 56 e-mail: tczew.schronisko@wp.pl OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Malinowska, 83-110 Tczew www.schroniskotczew.pl

PODOBNE ZWIERZAKI

demon_photo

DemonMiasto: Słupsk

Demon to ok 3 letni pies z dużym bagażem doświadczeń. Znaleźliśmy go w mieszkaniu jego zmarłego właściciela - stojącego we własnych odchodach i przywiązanego do lodówki. Demon jak same jego imię wskazuje ,nie należy do psów z łatwym charakterem. Na samym początku pobytu w schronisku, gdy tylko zobaczył człowieka rzucał sie na kraty i nie chciał nawiązywać jakiegokolwiek kontaktu.Z czasem przyzwyczaił sie do pracownikow i wolontariuszy, jednak nadal do końca nie jest ufny. Osobom, które zna daje podpiąć smycz, podchodzi gdy się go zawoła i chce być głaskany. Na smyczy chodzi ładnie, szybko sie uczy. Na spacerach uwielbia czochrać się w trawie. Z innymi psami dogaduje sie dobrze, a na koty nie zwraca szczególnej uwagi. Jest to pies nieufny i osoby zainteresowane adopcją muszą parę razy przyjść do schroniska, aby Demon poznał swoich przyszłych właścicieli. Pamietajmy, żeby nie przekreślać psa nawet jeśli jego zachowanie jest dalekie od ideału. Prawdopodobnie potrzebuje on tylko cierpliwości, szkolenia i ciepła ze strony człowieka. Demon został zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Piesek przeszedł zabieg kastracji. Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Demona zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerami telefonu: 59 842 29 59.
PłećON Wiek3 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.