Puszatek.pl

farcik

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 1 rok
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Nowy Dwór Mazowiecki
  • TELEFON 79... Pokaż numer telefonu 795 845 242

Imię: Farcik Rasa: mix Ur. 07.2018r. Płeć: samiec Wielkość: średni Waga: 24 kg Farcik to wesoły i sympatyczny owczarkowaty młodziak o cudownym różowym nosku. W stosunku do człowieka bardzo otwarty i chętny do zawierania nowych znajomości. Uwielbia towarzystwo człowieka, wielką radość sprawiają mu głaski i mizianki. Jest śmiały i nie boi się nowości. Chłopak ładnie dogaduje się z towarzystwem ze swojego boksu, zarówno z samicami jak i samcami. Farcik nie umie jeszcze chodzić na smyczy, więc przyszły właściciel będzie musiał poświęcić trochę czasu na naukę. Przyjedź w odwiedziny do Farcika. Może psiak skradnie Twoje serce i podarujesz mu wspaniały domek. NIE KUPUJ – ADOPTUJ PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl

PODOBNE ZWIERZAKI

rudy i Misiek_photo

Rudy i MisiekMiasto:

Misiek i Rudy to jedne z najdłużej przebywających psów w schronisku, trafiły do nas jeszcze za czasów zarządu PGK. Ich staż w schroniskowym boksie to aż 6 lat. Zostały wyłapane razem, na ulicach Koszalina. Dokładnie nie znamy przeszłości piesków, podejrzewamy jednak, że nie spotkało ich za wiele dobrego. Los obszedł się z nimi niesprawiedliwie, a w przypadku psów tym losem jest człowiek. Kiedy życie psa jest w rękach człowieka nie wróży to często niczego dobrego, czego przykładem są właśnie Misiek i Rudy, które zostały porzucone. Tutaj znalazły schronienie, miała to być jednak tylko tymczasowa przystań, jak dla każdego psa, który trafia do schroniska. Mimo to wiele psów spędza w nim większość życia, a nawet całe, aż do ostatniego dnia, odchodząc samotnie w boksie. Misiek i Rudy znajdują się na samym końcu schroniska. Dodatkowo ze względu na swój wiek i wygląd są niewidzialne dla ludzi odwiedzających schronisko, chcących adoptować psa. Misiek ma 15 lat, nie ma lewego oka, natomiast 10-letni Rudy jest przerażony i przez cały czas chowa się za Miśkiem. Pieski są w trakcie socjalizacji z wolontariuszami, aby nabrały zaufania do człowieka. To przestraszone czworonogi i bardzo łagodne. Oba pieski są w typie amstaffa, więc ciąży na nich stereotyp agresywnej rasy. Większość ludzi nie wie, że amstaffy są bardzo łagodne w stosunku do człowieka. Rudy choć jest kłębkiem strachu, ani myśli zawarczeć czy ugryźć. Daje się dotykać, ale tylko przy Miśku, inaczej po prostu ucieka. Pieski potrzebują czasu aby na nowo odkryć w człowieku dobro. Z pewnością byłoby im łatwiej w domu, gdzie okazywano by im miłość na co dzień. Jeśli chcesz któremuś z nich podarować taki dom, prosimy o kontakt ze Schroniskiem. Wspaniałym rozwiązaniem byłoby znaleźć wspólny dom dla obu piesków, ale czy los będzie dla nich, aż tak łaskawy?
PłećON Wiek12 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.