Puszatek.pl

toffik

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Opole
  • TELEFON 77... Pokaż numer telefonu 77 454 59 02

Toffik jest silnym i zdecydowanym psem. W stosunku do człowieka jest bardzo łagodny, delikatnie bierze smakołyki, można go głaskać, przytulać. Chętnie też się bawi :) Jednak Toffik nienawidzi innych zwierząt. Jest niebezpieczny dla innych psów, kotów. Toffik nie ma jednego oka, ale nie przeszkadza mu to w codziennym funkcjonowaniu. Toffik może zamieszkać z dziećmi, ale nie może zamieszkać z innymi zwierzakami. Najlepszą opcją dla Toffika byłby dom z ogrodem. W domu byłby wielkim misiem do przytulania, a w ogrodzie zużywałby swoje ogromne pokłady energii. Toffik będzie dobrym przyjacielem rodziny, która odpowiedzialnie się nim zaopiekuje. Toffik budzi respekt swoim wyglądem, ale naprawdę jest bardzo łagodny dla ludzi.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

diego_photo

DiegoMiasto: Tczew

Niegdyś młody, energiczny, potrzebny. Dziś starszy, spokojny, samotny. Taka historia spotkała Diego, wspaniałego psa w typie owczarka niemieckiego. Na pewno kiedyś miał dom. Jednak gdy zrobił się wiekowy, wolniejszy stał się niepotrzebną kulą u nogi. Diego jest bardzo mądrym, starszym psem. Drzemie w nim spokój i opanowanie. Diego nie przejmuje się swoją starością. Gdy podrzuca zabawką w jego oczach można dostrzec szczenięcą radość i zauważyć nieśmiały uśmiech. Jedynie czego potrzebuje to ciepły kąt i ludzi, którzy będą Go kochać do końca jego dni. Diego bez problemu dogaduje się z innymi psami, nawet czasami sam zachęca do zabawy. Na spacerze grzecznie chodzi na smyczy i słucha przewodnika. Potrafi również wykonywać podstawowe komendy. Szukamy dla naszego seniora spokojnego, cichego domu. Oazy, gdzie nasz emeryt dożyje starości w miłości i z ludźmi, którzy będą traktować Go jak członka rodziny. Najlepszy dla Diego byłby domek z ogródkiem, jednak przy dobrych chęciach mógłby zamieszkać również w mieszkaniu. Przyjdź i poznaj Diego a nie wrócisz już bez Niego! <3 Diego przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie. Numer ewidencyjny w schronisku: 26/19 Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany i wykastrowany. Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: tel. 58 531 96 56 e-mail: tczew.schronisko@wp.pl OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Malinowska, 83-110 Tczew www.schroniskotczew.pl
PłećON Wiek8 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.