Puszatek.pl

polar

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Słupsk
  • TELEFON 59... Pokaż numer telefonu 59 842 29 59

Polar to świetny ok 5 letni pies. Jest bardzo spokojny i ułożony. Przyszły właściciel nie powinien mieć z tym psem jakiś większych problemów. Na spacerach nie ciągnie, idzie kawałek przed opiekunem lub obok. Do innych psów jest nastawiony pokojowo. Polar nawet mało szczeka, od czasu do czasu da o sobie znać, może boi się że nie zostanie zauważony spośród tylu psów ? Miejmy nadzieję, że już niedługo ktos go jednak zauważy i da mu najwspanialszy domek na świecie ! ♥ Polar został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przejdzie również zabieg kastracji. Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Polara zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 59 842 29 59. Nr konta: 80 1020 4649 0000 7902 0149 3816 - "na pomoc zwierzętom"

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

cezar_photo

CezarMiasto: Luzino (k. Wejherowa)

Cezar jest bardzo spokojnym i sympatycznym psem w wieku około 8 lat. Zupełnie zdrowy, można by rzec w sile wieku. W pierwszym kontakcie odrobinę zdystansowany. Jednak jest to pies opanowany, bardzo przyjazny i spragniony pieszczot, które przyjmuje z wielkim zadowoleniem. Cezar bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, tylko po prostu idzie dostosowując swój krok do człowieka. Bardzo lubi czesanie i wodę. Wielką radością jest dla niego spacer nad rzekę, w której chętnie się przechadza mocząc łapy, a nawet brzuch. Czy ośmioletni pies ma szansę na dom? Powinien mieć. Zaletą posiadania dorosłego psa jest to, że z całą pewnością nie będzie niczego niszczył w domu, jak to się zdarza nieokrzesanym młodziakom. Przed Cezarem jeszcze wiele lat życia, które chciałby spędzić otoczony miłością. To naprawdę wspaniały pies, który marzy o spokoju, poczuciu bezpieczeństwa, który chciałby być komuś wierny i mieć komu zaufać. Taki psiak jak Cezar jest idealnym psem jako towarzysz na dobre i na złe. To pies, któremu można zaufać i powierzyć swoje sekrety. Cezar na pewno chętnie by ich wysłuchał patrząc czule w oczy swojemu człowiekowi...pocieszając gdy trzeba liźnięciem...Jeśli szukasz przyjaciela Cezar z pewnością potrafi nim być. To wyjątkowy pies. Nie zasłużył na samotność. Cezar przebywa w Schronisku OTOZ ANIMALS w Dąbrówce k/Wejherowa .Jest zaszczepiony, odrobaczony ,wykastrowany posiada książeczkę zdrowia .W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji pod numerem 695 554 553
PłećON Wiek8 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.