Puszatek.pl

polar

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 10 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Słupsk
  • TELEFON 59... Pokaż numer telefonu 59 842 29 59

Polar to świetny ok 5 letni pies. Jest bardzo spokojny i ułożony. Przyszły właściciel nie powinien mieć z tym psem jakiś większych problemów. Na spacerach nie ciągnie, idzie kawałek przed opiekunem lub obok. Do innych psów jest nastawiony pokojowo. Polar nawet mało szczeka, od czasu do czasu da o sobie znać, może boi się że nie zostanie zauważony spośród tylu psów ? Miejmy nadzieję, że już niedługo ktos go jednak zauważy i da mu najwspanialszy domek na świecie ! ♥ Polar został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przejdzie również zabieg kastracji. Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Polara zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 59 842 29 59. Nr konta: 80 1020 4649 0000 7902 0149 3816 - "na pomoc zwierzętom"

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

norek_photo

NorekMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Norek Rasa: mix Ur. 2013 Płeć: samiec Wielkość: mały Waga: 10 kg Norek trafił do schroniska z Legionowa. Jest mały psiakiem trochę przypominającym teriera niemieckiego. W stosunku do nowo poznanych osób jest troszkę nieufny, ale gdy poświecimy mu chwilę sam przychodzi i delikatnie prosi o uwagę ;) Norek potrafi chodzić na smyczy a mijane psy omija bez zainteresowania. Jest strasznym łakomczuchem tak więc za smaczki jest w stanie przełamać każdy swój lęk :p NIE WYDAMY PSA MYŚLIWYM ! Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl ___________________________________________________________________________________________ Nie możesz adoptować? Możesz pomóc bezdomnym psom na inne sposoby: *zostań wirtualnym opiekunem psa z naszego schroniska -zostac-wirtualnym-opiekunem/ *kup kalendarz lub inny gadżet z naszego sklepiku -nam-pomoc/kup-cos-w-sklepie/ *udostępnij/mów o nas -Przyjaciele-Braci-Mniejszych-165209940189199/?fref=ts *przekaż darowiznę pieniężną - wspomóż dalszą budowę naszego schroniska -nam-pomoc/wesprzyj-finansowo/ *przekaż dary rzeczowe, przekaż 1%, zbieraj nakrętki, ustaw naszą puszkę, zostań wolontariuszem -nam-pomoc/
PłećON Wiek4 lata Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.